• خانه
  • پالایش نفت جی هــرمز
  • درباره ما


شرکت پالایش نفت جی هرمز در تاریخ ۱۳۸۶/٠۶/٠۲ به صورت شرکت سهامی خاص تحت شماره ۱٠٠۳ نزد اداره ثبت شرکت های میبد ثبت گردید و با نام شرکت همیار جی یزد شروع به فعالیت نمود و طی صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۹/٠۸/٠۵ به پالایش نفت جی هرمز تغییر و همچنین محل دفتر مرکزی شرکت نیز طی صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴٠٠/٠۶/۲۹ از میبد به تهران تغییر و تحت شماره ۵۸۳۴۶۹ نزد اداره ثبت شرکت های تهران ثبت گردید. در انتهای سال ۱۳۹۸ شرکت پالایش نفت جی بعنوان سهامدار ۱٠٠ درصدی طی انتقال سهام از سوی سازمان همیاری شهرداری استان یزد به شرکت پالایش نفت جی تعیین گردید. در حال حاضر این شرکت با بیش از یک دهه تجربیات ارزنده در زمینه های تولید و صادرات به عنوان بازوی صادراتی شرکت پالایش نفت جی شناخته می شود.

این شرکت مفتخر است که با استفاده از توانمندی نیروهای خبره و کارآمد و بهره گیری از کلیه امکانات و توانمندی های خود، انواع قیر مورد نیاز مشتریان را به صورت فله، بشکه، جامبوبگ، بیتوتینر و ... با شیوه های تحویل متنوع (FCA, CFR, FOB, EXW) در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت به مشتریان خود تحویل می‌نمایدراهی نو تجربه ای ماندگار

ماموریت و چشم انداز ما

شرکت پالایش نفت جی هرمز به عنوان بازوی صادراتی شرکت پالایش نفت جی (بزرگترین تولید کننده انواع قیر در خاورمیانه)، محسوب می شود.

این شرکت در راستای ماموریت خویش سعی بر آن دارد که بازار صادراتی خود را در اروپا، آسیای شرقی و آفریقا گسترش دهد که لازمه این امر حفظ کیفیت محصولات بر طبق استانداردهای بین المللی، کسب رضایت مشتریان، ارائه خدمات بازرگانی و تسریع در امور ترخیص و گمرک می باشد.کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت © ۲٠۲۴ متعلق به شرکت پالایش نفت جی هــرمز می باشد.